Péče o obuv - Thestreets.cz

Při výběru obuvi dbejte prosím na to, aby zvolený typ, velikost, šířka a střih vyhovovaly Vašim potřebám. Nevhodně zvolená obuv , tzn. nesprávná velikost, šířka nebo tvar nemohou být důvodem k pozdější reklamaci.

 

Obuv před prvním použitím naimpregnujte alespoň ve třech tenkých vrstvách (při silné vrstvě hrozí promočení a poškození svrchního materiálu).

Další aplikaci provádějte v závislosti na počasí a intenzitě nošení obuvi. Po jisté době užívání je potřeba obuv vyživit krémem.

 

Obuv je nutno po každém použití nechat důkladně vyschnout a vyvětrat s vybranou vkládací vložkou. I po krátkém použití dochází ke zvlhnutí vnitřku obuvi vlivem pocení nohou. Toto prostředí je potom ideální pro tvorbu bakterií a mykóz.

Po vyzutí obuv napněte na napínáky odpovídající velikosti, aby si udržela tvar.

 

Používáním nedostatečně vysušené obuvi dochází k nadměrnému opotřebení (obzvláště vnitřního vybavení obuvi).

 

Při provlhnutí obuvi může vnitřní vybavení pouštět barvu.

 

Střídejte často a pravidelně obuv, zejména v deštivém počasí (nedoporučujeme používat každodenně stejný pár). Prodlužujete tím její životnost.

 

Promočenou obuv vycpěte novinami a postupně sušte mimo přímý dosah zdroje tepla.

 

Syté a pastelové barvy svrchních materiálů mohou v průběhu užívání zřetelně zesvětlit. Pravidelnou údržbou speciálním impregnačním přípravkem nebo krémem lze barevnou změnu zmírnit.

 

Obuv vyrobená ze syntetických materiálů stačí otřít hadříkem, zbavit nečistot a přeleštit houbičkou, není nutné ji krémovat. Je třeba si však uvědomit, že syntetické materiály nedosahují takových vlastností jako prodyšná, kvalitní useň.

 

Textilní ani jinou obuv zásadně nedoporučujeme prát v pračce nebo čistit s použitím saponátových prostředků.

 

Usňová obuv i obuv z broušených usní a textilu není v žádném případě neomezeně odolná proti vlhkosti – vhodnou impregnací zvyšujeme její odolnost proti vnější vlhkosti (déšť, sníh), ale také proti znečištění. Jediným druhem obuvi, který odolává působení vody bez negativních změn, je obuv celoplastová nebo celopryžová.

 

Žádná obuv distribuovaná naší společností se nesmí prát v pračce! Obuv poškozená praním v pračce nemůže být předmětem reklamace.

100% ORIGINÁLNÍ
PRODUKTY
RÝCHLE
DORUČENIE
ÚSTRETOVÝ
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
14 DNÍ
NA VRÁTENIE

DORUČENÍ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ


O THE STREETS

Splněný dětský sen. Takto by se dal jednoduše popsat začátek cesty. Láska k basketbalu a streetballu byla tak silná, že jsme zrelizovali nápad a otevřeli první specializovaný obchod. Dnes provozujeme obchody s teniskami v Česku a na Slovensku, online ve všech zemích EU.

Dnes již prodáváme tenisky a více značek oblečení, například: Jordan, Nike, adidas, The North Face, Converse, Vans a jiné. Samozřejmostí je top výběr, rychlé doručení a férové ​​ceny.

DORUČENÍ

Rychlé doručení kurýrem, nebo na odběrné místo Zásilkovny / doručení 1 až 4 dny / Kamenné obchody: Bratislava, Košice a Praha.

JAK VRÁTÍM ZBOŽÍ?

Nevyhovuje Vám zboží? Nebojte se, všechny potřebné informace naleznete na stránce: Vrácení zboží.

NENECHTE SI UJÍT VELKOU ŠANCI!

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte exkluzivní nabídky!